Egoistická

Publikováno 12. 8. 2009

Už docela dlouho čekám, kdy narazím na bod zlomu, ale nemohu ho nikde najít. Místo toho, abych se hnal neustále kupředu, tak zůstávám v klidu spát. Otázkou zůstává, jestli je to výhra nebo prohra. Odpověď nechám na každém z vás. Ale abych to moc neokecával, v dnešním spotu se nedozvíte nic nového, ale jestli jste dočetli až sem, tak ho dočetete do konce.

Po dlouhých dnech sucha jsem se rozhodl, že si zvýším ego. Není na tom přece nic špatného, člověk potřebuje mít dobré sebevědomí, které se ovšem v České republice příliš nenosí a lidé se radši shodí, než vyzdvihnou, což je smutné, ale je to tak.  To bylo jednoho tmavého večera a já se nudil a googlil různé věci ohledně mého blogu. Google jako nejlepší vyhledávač opět dokázal, že umí. Na jedné stránce jsem nalezl článek zabývající se problematikou, o které jsem dříve psal. Byl to článek Psaní všemi deseti. Článek jsem si tedy přečetl. První odstavec, druhý odstavec a najednou mi to začalo být povědomé. Ano, někdo mi článek sprostě okopíroval z blogu a vystavil ho na svůj.

Nijak jsem to nehrotil, beru to tak, že jsem asi napsal „sakra dobrej článek“, že stojí lidi za to úsilí ho kopírovat. V komentářích se věsměs řešilo, kdo jak píše na klávesnici, ale přecijen se tam objevil admin serveru s odkazem na můj blog a následně za ním komentáře, ať to tam smažou.

Nechci a nebudu to nijak řešit, prostě se někomu asi zalíbil můj styl tak, že ho „ukradl“. Kdo z vás to má?


Štítky: , , ,

Napsal izmy, v kategorii Internet | 5 komentářů


5 komentářů k příspěvku „Egoistická”

Vydrus

Well, nejsi sám komu se tohle stalo. 🙂

Kenn

Čert ví. Jsem líný sebrat všechny svoje články a pohledat, jestli někde nejsou kopie 🙂

izmy

@Vydrus: Já vim, tohle je egotrip 😀
@Kenn: To já ani s tímhle úmyslem nehledal, prostě náhodou hledám a článek, co jsem napsal.

The Best(ak) Venca

Podívej se na http://idesign.ezin.cz/28-nadhernych-tapet/ – trochu jsem jim ty náhledy vylepšil, už se dokonce omluvili 😀

izmy

@The Best(ak) Venca: To se ti docela povedlo. 🙂

Zanechte komentář