Jets’n’Guns – dokonalá hra na odreagování

Hry už nějakou dobu nehraji. Nebaví mě, radši jsem na internetu a nebo dělám něco užitečného. K tomu bych mohl přidat občasné zevlování na icq. Dlouho jsem ale hledal hru, při které bych se odreagoval, která by nebyla složitá na přemýšlení. A takovou hru jsem našel – Jets’n’Guns od českých tvůrců Rake in Grass.

Jets’n’Guns není novou záležitostí, vyšla už asi před 4 lety a já jí mám z časopisu Level. Určitě si každý představí staré hry ve 2D, kde bylo letadlo nebo vesmírná loď a měla roztřílet všechno, co jí stálo v cestě. Přesně na tomhle principu funkuje J’n’G. Jednoduché, ale dokonalé. Na začátku si vyberete svojí vesmírnou loď, se kterou budete nepřátele likvidovat jak na jezdícím páse. Po první misi dostanete nějaké peníze a za ty si můžete svojí loď vytunit podle libosti. Na výběr máte spoustu zbraní jakékoliv účinnosti, naváděcí rakety a padající bomby.

Ve hře vás čeká 43 misí a z toho musíte vyřídit 16 bossů. Hra ale nekončí u střílečky, jsou v ní jakési balíčky, které musíte odemknout číselnou hodnotou od 0-9. Postupem času vám bude otevření připadat velice primitivní, ale příjemně to zpestří hru. Jets’n’Guns vás skutečně bude bavit, na odreagování to je dokonalá hra. Na závěr jsem pro vás přichystal video.

komentářů 7

  1. Izmy objevuje Ameriku :-). Taky mám z Levelu a taky jsem kdysi hrál. A otevírání balíčků j formou proslulé hry Logik, akorát místo barev jsou čísla.

    Jinak zkoušel si Geometry Wars? To je na odreagování snad ještě lepší.

  2. no nevim jestli by pro mě byla na odreagování… vzpomínám na ty nervy u R-type před mnoha a mnoha lety na ZX Spectru 🙂 ale takové hry mě tak baví 🙂

  3. @Kenn: Já tuhle hru hrál už dřív, ale nyní jsem na ní zrovna dostal chuť a měl nutkání o ní napsat. 😀

  4. Já většinou pro odreagování dám nějakou Tower Defense hru na AfroDitě, nebo testuju hry co vyvíjíme. To je taky forma odreagování 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *