Polovina prázdnin za mnou

Publikováno 5. 8. 2010

Když jsem se nedávno podíval do kalendáře, zjistil jsem nemilou věc. Polovina prázdnin je za mnou. O prázdninách nemám tak dobrý přehled o aktuálních dnech jako když chodím do školy. A co všechno jsem dělal? Popravdě toho zas tolik nebylo.

Mám teď hodně času a přemýšlel jsem, jak ho zabít. Jediné dvě věci, které teď mohu bez problémů praktikovat, jsou práce a sport. Začátkem prázdnin nebyla ani ta práce a já „upadal do depresí“ z toho, že jsem si nic nesehnal. Listoval jsem seznamem brigád, ale většina byla buď od 18 let anebo to byla práce, kterou bych dělat nechtěl (ano, jsem poněkud náročnější). Původně jsem hledal fyzicky náročnou práci, při které bych nemusel moc přemýšlet, ale bohužel jsem nic takového nenašel. Takže jsem zůstal u práce na počítači. Teď se mi té práce nahromadilo trochu víc, což je sice dobře, ale neustále bojuji s problémem „začít“.

A jelikož mám práci fyzicky nenáročnou, přemýšlel jsem i o nějakém psychickém uvolnění. Po těžkém váhání jsem se rozhodl aktivněji sportovat (na seznamu byly i o drogy, ale sport je pořád ještě levnější). K větší motivaci sportovat mě přiměla i registrace do dailymile. Častěji jezdím na kole a po posilovně si většinou zajdu do bazénu. Nebudu se rozepisovat o tom, jak krásný sport je plavání (či jak neuvěřitelná podívaná je vidět člověka, který plave motýlka), od toho jsou tady jiné blogísky. Možná to zní moc stereotypně, ale každý den se nenudím. O prázdninách jsem navštívil hudební festival Hip Hop Jam, o kterém jsem chtěl napsat, ale nějak jsem se k tomu nedostal. Celkově o prázdninách (i když je čas) nemám chuť blogovat. Nevím, čím to je.

Druhou polovinu prázdnin se chci víc věnovat sociální interakci a angličtině. Zjišťuji, že je potřeba víc a víc. K tomu potřebuji motivaci, a proto jsem si napsal tento článek. Mám pocit, že jsem nalezl skutečnou podstatu svého osobního blogu. Těší mě komentáře pod články, stejně jako vysoká návštěvnost, ale blog už vnímám trochu odlišně než někteří blogeři. Rozhodně ne jako skladiště laciných PR článků, či podobných hovadin, to budu radši dělat práci, která má smysl a vydělá mi víc. Prozřel jsem!


Štítky: , , ,

Napsal izmy, v kategorii Můj životní styl | 5 komentářů


5 komentářů k příspěvku „Polovina prázdnin za mnou”

Miška

Tak to jsem na tebe zvědavá s tou angličtinou, brácha 😛

Rend

A já jsem na tebe zvědavej se sociální interakcí, brácha 😛

izmy

@Miška a @Rend: Já sám jsem na sebe zvědavej 😀

Poděs

Ony jsou prázdniny? :-O

Co jsem stihl za rok 2010? - izmus.cz - weblog Jaroslava Hrácha

[…] letních prázdninách jsem si zařídil brigádu na stavbě. Ne, že by ta práce byla špatná. Jako fyzické […]

Zanechte komentář