Portfolio jaroslavhrach.cz konečně spuštěno

S blogem na doméně izmus.cz jsem přišel o svoje staré portfolio a dlouhou dobu jsem neměl žádné. Delší dobu jsem plánoval založit si e-mail na vlastní doméně se jménem. A to hned ze dvou důvodů. Prvním byl, že email na vlastní doméně vypadá lépe a druhým, že seznam.cz nepodporuje IMAP (je paradoxní, že v této době největší český poskytovatel emailů nepodporuje tento protokol).

E-mail jsem si tedy zřídil a nyní používám me@jaroslavhrach.cz. Portfolio je na stejné doméně, navštívit ho tedy můžete na adrese jaroslavhrach.cz. Ještě tam chci nahrát svoji fotku, ale nejprve se budu muset vyfotit, protože všechny fotky, které bych mohl použít, se na portfolio moc nehodí. Doufám, že se vám moje portfolio líbí a budu rád za jakékoliv připomínky.

Jaroslav Hrách - portfolio

komentářů 5

  1. Některé prvky mají dobrou myšlenku, ale špatné zpracování. Obsahová část se mi rozhodně nelíbí, a celému webu rozhodně něco chybí 🙂 Nadpis „Portfolio“ je zajímavě řešený, líbí se mi – fotka se k němu hodí, neměnil bych jí 😉

    Fialový pruh nahoře a fialová v logu je moc sytá, a celé portfolio v jedné jediné barvě nepůsobí dobře 🙂

  2. Barva mi nesedne, nápis portfolio je zajímavě vyřešený, ale h1 mi připadá třeba vůči němu nějak „nekonzistentní“. Nápisy v dvou tlačítkách jsou každý jinde :). Jinak to zobrazení prací je v pohodě, ale osobně radši ukazuju screenshoty+odkaz protože tvůj design může zmizet, být rozhozen atd..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *