Portfolio jaroslavhrach.cz konečně spuštěno

Publikováno 23. 1. 2010

S blogem na doméně izmus.cz jsem přišel o svoje staré portfolio a dlouhou dobu jsem neměl žádné. Delší dobu jsem plánoval založit si e-mail na vlastní doméně se jménem. A to hned ze dvou důvodů. Prvním byl, že email na vlastní doméně vypadá lépe a druhým, že seznam.cz nepodporuje IMAP (je paradoxní, že v této době největší český poskytovatel emailů nepodporuje tento protokol).

E-mail jsem si tedy zřídil a nyní používám me@jaroslavhrach.cz. Portfolio je na stejné doméně, navštívit ho tedy můžete na adrese jaroslavhrach.cz. Ještě tam chci nahrát svoji fotku, ale nejprve se budu muset vyfotit, protože všechny fotky, které bych mohl použít, se na portfolio moc nehodí. Doufám, že se vám moje portfolio líbí a budu rád za jakékoliv připomínky.

Jaroslav Hrách - portfolio


Štítky: , , , ,

Napsal izmy, v kategorii Novinky na blogu | 5 komentářů


5 komentářů k příspěvku „Portfolio jaroslavhrach.cz konečně spuštěno”

Patrik Vogl

Některé prvky mají dobrou myšlenku, ale špatné zpracování. Obsahová část se mi rozhodně nelíbí, a celému webu rozhodně něco chybí 🙂 Nadpis „Portfolio“ je zajímavě řešený, líbí se mi – fotka se k němu hodí, neměnil bych jí 😉

Fialový pruh nahoře a fialová v logu je moc sytá, a celé portfolio v jedné jediné barvě nepůsobí dobře 🙂

Kenn

Jednoduché a přehledné, jenom možná trochu suché, ale to je subjektivní.

Poděs

Jo, líbí se mi to. Ale kdo tě musel dokopat k jeho dodělání? 😀

Petr

Barva mi nesedne, nápis portfolio je zajímavě vyřešený, ale h1 mi připadá třeba vůči němu nějak „nekonzistentní“. Nápisy v dvou tlačítkách jsou každý jinde :). Jinak to zobrazení prací je v pohodě, ale osobně radši ukazuju screenshoty+odkaz protože tvůj design může zmizet, být rozhozen atd..

izmy

@Poděs: Nikdo 😀

@Petr: A jo, teď jsem si všiml toho textu. S těmi screenshoty to ještě promyslím.

Zanechte komentář