Předštědrovečerní spontánní ublognutí

Publikováno 24. 12. 2011

Sedím před monitorem. Mám otevřený Word. Hraje mi Baromantika od Lenky Dusilové. Za deset minut má být večeře. Nestíhám. Tenhle post jsem chtěl napsat před čtyřmi hodinami, ale řekl jsem si: „Když jsou ty Vánoce, odreaguji se nějakou hrou.“ Kdysi jsem rozehrál Portal 2 a nedokončil ho. Skvělý nápad. Jedna z mála her, které si ještě na počítači zahraju.

A teď mě tady všichni stresují, abych se šel vyfotit. Cvak! Vyfoceno! Nakonec se večeře posouvá. Klasika. Nedochvilnost je přece životní styl. Tak až v šest.

Přemýšlel jsem o nějaké vánoční pohlednici, přáníčku. Teď už je pozdě, mohl bych si připravit maximálně nějakou na příští rok. Vlastně sestře jsem upravil jednu fotku. Hodila ji na Facebook a označila tam své přátele. Někteří to z duše nenávidí. Odebrat označení. Klik.

Napsal bych zde ještě krátký odstavec o určitých postojích k Vánocům. Lidi je mají rádi. Ovšem znám i dost kverulantů, kteří jdou prostě proti proudu. Špatné počasí. Přetvářka mezi lidmi. Chybějící vánoční atmosféra. Mohl bych pokračovat, ale už fakt musím. Snad mi nezaskočí kost.


Štítky: , ,

Napsal izmy, v kategorii Můj životní styl | 5 komentářů


5 komentářů k příspěvku „Předštědrovečerní spontánní ublognutí”

fremy

Dobrou chuť a šťastné, veselé Vánoce.

Poděs

To je to PFko s pravopisnou chybou? 😀
Jinak šťastné a veselé Vánoce 😉

izmy

@fremy: Díky, tobě taky 😉

@Poděs: Není to vyloženě chyba a když už, tak stylistická! 😀

Poděs

@izmy: Pochybuji, že Michalka přeje hodně všeho jen v ten jeden den 😀

izmy

@Poděs: Musíš bejt trochu sobeckej 😀

Zanechte komentář