První běžky v roce 2010

Publikováno 14. 1. 2010

BěžkyPřišel nový rok, krásně nám nasněžilo a proto je čas na zimní sporty. Jelikož jsem k Vánocům dostal běžky, musel jsem je vyzkoušet při první příležitosti. I když pravda, poprvé se mi nechtělo vstávat z postele po náročné noci a krátkém tříhodinovém spánku. Nakonec jsem se však odhodlal a nelituji toho.

Poslední dobou si zakládám na sportovním životním stylu. Proto pravidelně chodím do posilovny, také chodím na fyzioterapii (i když to může vypadat jako pohodička, ve skutečnosti tam cvičím docela složité cviky) a často běžím na autobusovou zastávku. Z tenisu, který jsem začátkem školního roku hrál, sešlo. Ne, že by mě to nebavilo, spíš naopak. Problém byl v ceně. Přišla zimní sezóna a všechny ceny se zvýšily rovnou trojnásobně.

Od nového roku jsem byl na běžkách dvakrát. Nejprve (jak už jsem psal v úvodu) po noční akci ve vesničce Holoubkov a tento čtvrtek u nás v Letňanech. Ani jsem netušil, že je u nás tak pěkné místo, kde se dá běžkovat. Byly tu dobře vyježděné stopy, je prostě vidět, že hodně lidí v tuto dobu běžkaří. Sníh mě zatím ani jednou nezklamal, pokaždé to skvěle „jelo“.

Uvidím, kdy se opět dostanu na běžky, nejspíš tuto sobotu. Také doufám, že se za letošní zimu dostanu několikrát na hory – rád bych si zopakoval jízdu na snowboardu, na kterém jsem se naučil minulý rok se svojí školou.


Napsal izmy, v kategorii Můj životní styl | Žádný komentář


Zanechte komentář