Škola, sportovní kurz a moje plány

S menším zpožděním publikuji článek o tom, že začal nový školní rok a pár vět k tomu. Navíc se stalo jakousi tradicí na mém blogu o tom každý rok psát.

Dvouměsíční prázdniny utekly, jak je zvykem, neuvěřitelnou rychlostí a začíná škola. V tomto školním roce budu chodit do druháku.  Konečně budeme mít ve škole více odborných předmětu, tak doufám, že mě bude víc bavit. Zatím jsem měl jen pár nových předmětů a bavily mě.

Následující týden ale nebudu chodit do školy, učit se a psát písemky. Jelikož jsme v prváku nejeli nikam na seznamovák, tak si to vynahrazujeme sportovním kurzem a jedeme do Běstviny. Co jsem zatím slyšel názory, je to prý dobrá akce. Uvidím a občas podám report, jestli se tedy k nějakému odhodlám napsat.

Co se týče mých nový plánů, čekal jsem na to, až skončí prázdniny, abych se na ně mohl vrhnout. Tři roky jsem chodil pravidelně na plavání, nyní jsem se rozhodl přestat. Důvodem je, že chci chodit do posilovny, ve které je možné po hodině zajít do bazénu (takže se mi všechno nádherně propojí a ještě víc si zaplavu). Dále budu chtít alespoň jednou týdně chodit na tenis, tak doufám, že mého kamaráda to hned neomrzí. A já budu rád, když to začátečnické nadšení neomrzí.

Chtěl bych na internetu opět rozjet nějaký nový projekt, který ovšem nesmí dopadnout jako krestanstvi.info nebo winseven.cz. Zatím ještě nemám tolik představ, o čem, snad jen takové střípky. Když skončily prázdniny, tak očekávám, že se zase začne hýbat webtrh. O prázdninách tam bylo skutečně mrtvo a to nejsem jediný, kdo to tvrdí.

Jo a na něco jsem zapomněl – chtěl bych častěji psát na ten blog.

komentářů 6

  1. Tenis ? Krestanstvi.info ? To jsem o tobě nevěděl.
    Též bych si zahrál tenis, ale neznám někoho kdo jej hraje 🙁

  2. To vypadá jako novoroční předsevzetí. Tak hodně štěstí a potu v posilce 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *