Sranda v Kamikazi

Líbimseti clubVím, že slovo „sranda“ není příliš vkusné. A také vím, že se klub už dávno nenazývá Kamikaze, ale naprosto hrozně Líbimseticlub. Nemám tento klub moc rád, možná za to můžou předsudky, možná fakt, že tam pustí skutečně každého. Každopádně jsem se tam tento pátek vydal.

Měla se konat velká akce nazvaná Face2Face is back, jelikož byl klub po delší době otevřen. Rozmýšlel jsem se a nakonec jsem se tam šel podívat. Naposledy jsem tam byl před rokem, teď tam údajně proběhla rekonstrukce. Nezpozoroval jsem tam žádnou pořádnou změnu, všechno při starém. Dokonce tam pořád pouští 13leté holčičky. Součástí večera mělo být natáčení nového dílu Nekecej – slavného pořadu z internetové televize Stream.cz. Jaké bylo překvapení, když místo natáčení na místo dorazila větši skupinka policistů. Do klubu jsme dorazili okolo půlnoci, já si stihl dát pouze jedno Cuba libre. Všichni začali panikařit. Nejprve jsem si myslel, že to je planej poplach, ale naběhlo jich tam docela dost.

Zde byla skvělá ukázka davového šílenství. Lidé bezmyšlenkovitě běželi k východu, což skutečně nebylo řešením. Někteří se prý schovali v jakémsi sklepě. Možná to zní komicky, a skutečně to komické bylo. Osobně mě nepřekvapilo, že zrovna v dnešní den byl zátah. Klub otevřen poprvé po dlouhé době – narváno (jen na Facebooku bylo zúčastněných 600 lidí).

Čekal jsem, že policie bude měřit alkohol v krvi, nakonec jen opisovala číslo občanky lidem, kterým nebylo nad 18 let. Nevím, jestli jsem měl štěstí, ale prostě mě nekontrolovali a já vyšel s úplně čistým štítem. Bylo docela smutné, že tím zabili hodinu času, potom se všechno naštěstí znovu rozjelo.

Resumé? Musím promyslet, jestli se ještě někdy do Kamikaze vydám, raději si připlatím někde jinde, kde nikdo nebude narušovat akci. Tohle byla hodina totálně zabitého času.

komentářů 6

  1. No, jestli ti ještě není 18, tak to s těma 13letýma holkama taky není zrovna na místě. Ale chápu, jak tě to rozčiluje, a proto se divím, že do takových ehm klubů chodíš.

  2. @SkyLuke: Do většiny klubů pouštějí od 16, co se týče tohoto, tak přiznávám, na internetu měli napsáno, že vstup věkem omezen není. U vchodu však bylo napsáno, že pouštějí od 18 let (ale stejně na to nikdo ohledy nebral). Vstup bych zas tak neřešil, horší je, když těm, kteří vypadají skutečně mladě, nalijí alkohol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *