Konečně plnoletý + Hypno 808

25. března 2011 to přišlo. Zestárl jsem na krásných osmnáct let. Při pohledu na článek z minulého roku mám radost. Ze seznamu věcí, které budu moct dělat, jsem už řadu z nich vyzkoušel. A musím říct, že některé jsou super! Jinak ale nic moc. Mám čekat, že ještě něco přijde?

Osmnáctiny by nebyly osmnáctinami bez pořádné oslavy. V den narozenin, tedy pátek 25., jsem se vydal na hypnotizující akci Hypno 808 (všechny možné drogy included). Byl to křest nově vzniklého labelu a tak tam vystoupili všichni jeho členové. Trochu jsem nepochopil začínajícího Hamise, pro mě nuda. Igorovi nebylo příliš rozumět, ale jeho show byla neskutečně energetická. Pro mě všechno začalo Maratem, který přišel na stage a na očích měl Ray-Bany. Po skvělé show ho vystřídal Smack a vše vrcholilo samotným Toxxxem. Zahráli snad všechny společné věci. Po pokřtění labelu ještě přišla premiéra klipu V hajzlu. Byl jsem z toho v hajzlu. Po dlouhé době konečně povedený song a klip zároveň.

Včera jsem měl ještě jednu „jakoby“ oslavu, ale ta nestojí za řeč. Zmíním se snad jen o tom, že jsem si poprvé vyzkoušel zahrát ruletu o peníze. A vyhrál jsem! Skvělej pocit! Začínám chápat gamblery!

Komentáře: 3

  1. Tak všechno nejlepší k narozeninám :-). Ale upřímně nechápu, jak můžeš takovou hudbu poslouchat. Předem chci říct, že je mi úplně jedno, kdo co poslouchá, ale nějak mě nebaví poslouchat písničky, kde se až do poloviny (pak už jsem to vypnul) dozvíme, že je někdo v hajzlu :D.

  2. @Vojta Havel: Naprosto s tou písničkou souhlasím 😀
    @Jaroslav Hrách: Tím gemblerství začíná (první hra a hned vyhraješ 😀 )

  3. Sice trochu pozdě, ale přesto zareaguji: Cílem písničky je hlavně pobavit a nehledat v ní žádné poselství. Je to stejné jako poslouchat různé party songy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *