Shrnutí roku 2008

Jako většina z vás tak i já se hodlám shrnout rok 2008, který strašně rychle utekl. K tomuto článku mě přimělo hlavně Poděsovo shrnutí, ve kterém se vyjadřuje i o mně a já mu za to děkuji. Možná by bylo dobré si na konci článku vypsat pár předsevzetí, ale jak se znám z minula, tak to radši dělat nebudu, protože vím, že to stejně ve většině případech nesplním.

Za celý rok 2008 se toho stalo skutečně dost, ale je neuvěřitelné, jak rychle. Nejprve bych chtěl poděkovat své rodině, svým přátelům (ovšem jen těm, kterým můžu věřit), i přátelům, které znám pouze přes internet. Mezi ty patří hawkes, se kterým si píši snad nejdéle a většinou si s ním vyměňuji své názory, dále Poděs, kterého jsem už dvakrát potkal (viz jeho článek o roku 2008) a znám se s ním také delší dobu, kroko, Zedjunior, TXH, b00m a mnoho dalších, na twitteru, facebooku, prostě vás je hodně…

Úspěšně jsem dokončil základní školu a dostal se na mou vysněnou střední školu (SSŠVT). V mém blogu a působení na internetu se toho ze začátku moc nedělo. Design jsem změnil pouze jednou a články nebyly nijak revoluční. Snad jen článek pojednávající o problému malých holek, které toužily po sexu přes ICQ. Dále jsem si vyzkoušel psát různé SEO články. Tehdy jsem tomu tak říkal, nyní vím o SEO mnohem víc a můžu se těm mým starým pokusům smát. Trochu jsem se zdokonalil v oblasti xhtml, css, Photoshopu a (znovu) začal s PHP a SEO. Omrzelo mě odebírat plátek Level a strašně se mi zalíbilo fórum o podnikání – Webtrh.

Během roku jsem byl na spoustě hiphopových akcích, které mě skutečně bavily. Na konci školního roku jsem si užil rozlučku. O prázdninách jsem si začal hledat brigády na internetu, úspěšně. Setkal jsem se se spoustu bloggery. Občas plánovaně, občas naprosto náhodou. Dovolenou jsem si užíval nejdříve na Nové Živohošti a později ve Francii. Po prázdninách jsem se dozvěděl o velice pěkné akci – Junior Internet – na ní jsem samozřejmě nemohl chybět a zatím jsem se zúčastnil dvou seminářů.

Ke konci roku jsem prodal svůj starý blog – blog.izmy.eu a spustil tento. Během těch pár dní jsem byl ohodnocem PR 2, což mi udělalo velikou radost. Každopádně chtěl bych na tom pořádně zamakat, snad se mi to podaří. Začal jsem také více sledovat podnikání na internetu, už mám nápady na nějaké projekty, ale jak se říká – nápad není všechno.

Tento rok byl alespoň pro mě dobrý. Objevil jsem způsoby, jak vydělávat na internetu, dostal jsem se na střední školu, poznal jsem, jak se dokážou v určitých situacích lidé chovat a mnoho dalšího.

Jo a na něco jsem zapomněl, objevila se u mě závislost na Twitteru a Facebooku!

Komentáře: 11

  1. Ale zapomněl si jednu důležitou věc!! 14.srpna v 15:38 sis v posilovně prdnul. 😀

  2. Za ten rok se může stát lecos 🙂 I za pouhých pár dní se může řivot každého z nás změnit. Aspoň, že sis rok 2008 užil 😉 Jen tak dál – hodně zdraví, málo trávy 😀

  3. @Hyuuga Antilles:
    Nenene, nejdůležitejší je, že viděl mě!!! 😀

    Dobré shrnutí, můj rok 2008 byl taky celkem zajímavý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *